Artikelbeschreibung
Bell’s soft lines and refined pongé fabric create a timeless design, blending understated elegance with versatility. Even in larger sizes, it remains visually light, enhancing spaces without overwhelming them. Its diffused, enveloping light, along with a range of colors and sizes, allows for full customization. The collection includes suspension, wall, ceiling, and floor lamps, fitting spaces of any scale.
| Herstellungsland | Italien |
|---|---|
| Stil | Modern + Zeitgenössisch |
| Cct | Power and luminous flux | |||
|---|---|---|---|---|
| 2700K | 67W 10450lm | |||
| 3000K | 67W 10860lm |
| Cct | 2700K |
| Power and luminous flux | 67W 10450lm |
| Cct | 3000K |
| Power and luminous flux | 67W 10860lm |
| Source | Supply | Led driver | ||
|---|---|---|---|---|
| LED | 110-240Vac | Included |
| Source | Led |
| Supply | 110-240Vac |
| Led driver | Included |
Über den Designer
Bell’s soft lines and refined pongé fabric create a timeless design, blending understated elegance with versatility. Even in larger sizes, it remains visually light, enhancing spaces without overwhelming them. Its diffused, enveloping light, along with a range of colors and sizes, allows for full customization. The collection includes suspension, wall, ceiling, and floor lamps, fitting spaces of any scale.
PDF
Sicheres Einkaufen
Kollektion "Bell" by Axolight
Zurückrufen
Brauchen Sie Hilfe? Unser Team steht Ihnen gerne zu Verfügung.
Wir werden uns innerhalb von 24 Stunden bei Ihnen melden.
KONTAKT - FORMULAR
Brauchen Sie Hilfe? Unser Team steht Ihnen gerne zu Verfügung.
Wir werden uns innerhalb von 24 Stunden bei Ihnen melden.
Montag bis Samstag (außer an gesetzlichen Feiertagen in Österreich)
Senden Sie uns einfach eine E-Mail an info@select-intriorworld.com oder füllen Sie das folgende Formular aus.














