Artikelbeschreibung
Lik features a soft, refined design where concealed light gently diffuses, casting harmonious reflections on the wall. Its sleek form merges simplicity with advanced technology, maximizing the lighting effect for a warm, enveloping ambiance. Combining elegance with innovation, Lik adds a discreet yet sophisticated touch to any space.
| Abmessungen (HxBxT): | cm: 17.8x10x9.2 / inch: 7.01"x3.94"x3.62" |
|---|---|
| Herstellungsland | Italien |
| Stil | Modern + Zeitgenössisch |
| Cct | Power and luminous flux | |||
|---|---|---|---|---|
| 2700K | 16W 1390lm | |||
| 3000K | 16W 1545lm |
| Cct | 2700K |
| Power and luminous flux | 16W 1390lm |
| Cct | 3000K |
| Power and luminous flux | 16W 1545lm |
| Source | Supply | Led driver | ||
|---|---|---|---|---|
| LED | 220-240Vac | Included |
| Source | Led |
| Supply | 220-240Vac |
| Led driver | Included |
Über den Designer
Lik features a soft, refined design where concealed light gently diffuses, casting harmonious reflections on the wall. Its sleek form merges simplicity with advanced technology, maximizing the lighting effect for a warm, enveloping ambiance. Combining elegance with innovation, Lik adds a discreet yet sophisticated touch to any space.
PDF
Sicheres Einkaufen
Zurückrufen
Brauchen Sie Hilfe? Unser Team steht Ihnen gerne zu Verfügung.
Wir werden uns innerhalb von 24 Stunden bei Ihnen melden.
KONTAKT - FORMULAR
Brauchen Sie Hilfe? Unser Team steht Ihnen gerne zu Verfügung.
Wir werden uns innerhalb von 24 Stunden bei Ihnen melden.
Montag bis Samstag (außer an gesetzlichen Feiertagen in Österreich)
Senden Sie uns einfach eine E-Mail an info@select-intriorworld.com oder füllen Sie das folgende Formular aus.











