- Home
- Remont
- Pokrycia podłogowe / ścienne
- Parkiety & Podłogi Drewniane
- Berti / Diesel Salon z Berti / True Indigo Blue Parquet
Berti / Diesel Salon z Berti / True Indigo Blue Parquet
Poproś o informacje |
| Rabat biznesowy | -15% | Kod: | ELBVW |
![]() |
Diesel Living z podłogami drewnianymi Berti
Wśród unikatowych kolorów wybranych dla modeli drewnianych podłóg True Colors z kolekcji Diesel Living, True Indigo jest z pewnością najbardziej ekspresyjny. Opracowany przez Berti we współpracy z Diesel, ten parkiet to barwiony parkiet, który wnosi do wnętrz charakterystyczny odcień dżinsowego indygo. Ewokacyjny odcień, położony pomiędzy głębokim niebieskim a fioletem, jest zróżnicowany w różnych tonacjach i połączony z uzupełniającym drewnianym podtonem, który nadaje parkietowi strukturę i ruch. Niebieskotonowy parkiet rozświetlają jasne, bursztynowe refleksy, które nadają wnętrzu atmosferę aksamitnego, salonowego światła. Wybór drewnianego wykończenia tworzy przekonujący i współczesny wystrój domu, dążący do harmonii kolorystycznej, osobistego akcentu i oryginalnego wzornictwa.
True Indigo to szczotkowany, barwiony lakierem parkiet dębowy, poddany zabiegowi lakierowania wodnego i utwardzania UV opracowanemu specjalnie przez Berti. Lakierowanie parkietu zachowuje naturalną estetykę drewna, jednocześnie zapewniając podłodze wyjątkową twardość, stabilność i odporność. Jego zastosowanie jest odpowiednie do każdego wnętrza, z wysokiej jakości, termicznie wykończoną powierzchnią, dostępną w wielowarstwowych deskach drewnianych o 2 lub 3 grubościach oraz w różnych możliwych rozmiarach i wymiarach.
| Kraj produkcji | Włochy |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny + Współczesny, Klasyczny + Tradycyjny |
Product features
![]() |
Birch and fir multi-layer supports |
|---|---|
![]() |
Ecological lacquer and glue |
![]() |
Formaldehyde below the permitted limits |
![]() |
Fire reaction class CFL UNI EN 13501-1:2019 |
![]() |
CE Marked UNI EN 14342:2013 |
Parquet dimensions
| Single width: | 110/118/120/125mm |
|---|---|
| Random lenghts: | 600>1300mm |
| Total thickness: | 9,5mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 5,5mm |
| Single width: | 140mm |
|---|---|
| Random lenghts: | 600>1500mm |
| Total thickness: | 9,5mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 5,5mm |
| Single width: | 110/118/120/125mm |
|---|---|
| Random lenghts: | 600>1300mm |
| Total thickness: | 13mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 9mm |
| Random lenghts: | 130>220mm |
|---|---|
| Random lenghts: | 1800>2500mm |
| Total thickness: | 13mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 9mm |
| Single width: | 300mm |
|---|---|
| Random lenghts: | 1800>2200mm |
| Total thickness: | 15mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 11mm |
| Single width: | 180/190mm |
|---|---|
| Random lenghts: | 1000>2300mm |
| Total thickness: | 14mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Plywood supporting layer: | 8/9mm |
| Birch supporting layer: | 8mm |
Herringbone and chevron parquet
| Width: | 90/100mm |
|---|---|
| Single Lenght: | 550>800mm* |
| Total thickness: | 13mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 9mm |
| *single lenght in the range |
| Width: | 120mm |
|---|---|
| Single Lenght: | 550>800mm* |
| Total thickness: | 13mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 9mm |
| *single lenght in the range |
Berti / Diesel Salon z Berti / Army Canvas dark parquet
Berti / Diesel Living With Berti / Stud Black dark parquet
Berti / Diesel Salon With Berti / Dark parquet Wood Camo
Berti / Diesel Living With Berti / Grey parquet Ice Camo
Berti / Diesel Living With Berti / Jasny parkiet Bkleach
Berti / Meble do salonu / Dark Parquet Rrred
Berti / Diesel Living With Berti / Jackson Grey Parquet
Berti / Diesel Living With Berti / Gree parquet Forest Camo
Berti / Diesel Salon z Berti / Light grey parquet Light Canvas
Berti / Diesel Living With Berti / Total Black Glossy Parquet
Berti / Diesel Living With Berti / Andy modern parquet
Berti / Diesel Living With Berti / Desaturated Light Parquet
Berti / Diesel Living With Berti / Washed Black Parquet
Berti / Diesel Salon z Berti / Contrast Canvas Light Parquet
Berti / Diesel Living With Berti / Cement Light Grey Parquet
Berti / Diesel Living z Berti / Vein natural oak parquet
Berti / Diesel Living With Berti / Stud Grey Light Parquet
Berti / Diesel Living With Berti / Natural Oak Cut Off
Berti / Diesel Living With Berti / Duotone dark grey parquet
Berti / Diesel Living z Berti / Bleached Oak Parquet Bleach
Berti / Diesel Living With Berti / Black parquet Black Shadow
Berti / Diesel Living With Berti / Light grey parquet Grey Shadow
Berti / Diesel Living z Berti / Native Dark Parquet
Berti / Diesel Living With Berti / Stud Oak Dark Parquet
Klienci oglądali również
Parquet In / Elegant-Jacqueline / Parquet / 60.61 (Mutenya)
Parquet In / Elegant-Sophie / Parquet / 61.40 (Walnut)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Grace / Parquet / 60.31 (Walnut)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Grace / Parquet / 60.31 (Teak)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Grace / Parquet / 60.31 (Oak Natural)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Sophie / Parquet / 61.40 (Wengè Dark)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Sophie / Parquet / 61.40 (Oak Natural)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Oak White)
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Oak Grey)
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Walnut Grey)
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Wengè Dark)
Parquet In / Elegant-Grace / Parquet / 60.31 (Walnut Grey)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Oak Natural)
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Catherine / Parquet / 60.51 (Oak Grey)
Parquet In / Elegant-Catherine / Parquet / 60.51 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Catherine / Parquet / 60.51 (Maple)
Parquet In / Elegant-Caroline / Parquet / 60.11 (Cherry)
Parquet In / Elegant-Caroline / Parquet / 60.11 (Mutenya)
Parquet In / Elegant-Caroline / Parquet / 60.11 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Chloe / Parquet / 60.91 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Estelle / Parquet / 61.20 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Kelly / Parquet / 60.81 (Afrormosia)
Parquet In / Elegant-Stephanie / Parquet / 60.71 (Walnut / Wengè)
Parquet In / Elegant-Christine / Parquet / 61.10 (Wengè Natural)
Parquet In / Elegant-Tiffany / Parquet / 61.50 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Daisy / Parquet / 61.30 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Audrey / Parquet / 60.21 (Cherry)
Parquet In / Elegant-Audrey / Parquet / 60.21 (Dark Wengè)
Parquet In / Elegant-Audrey / Parquet / 60.21 (Walnut)
Parquet In / Old Chic-Versailles New York / Parquet / Old/1 (Oak Natural)
bez VAT
Parquet In / Old Chic-Versailles New York / Parquet / Old/1 (Oak White)
bez VAT






















































































