- Home
- Belysning
- Taklampor
- Ljuskronor
- Il Paralume Marina / Chandeliers / Classic / 2481CH28
Il Paralume Marina / Chandeliers / Classic / 2481CH28
Size:D. 160 cm x H 200 cm + 2 meter chain; Kg 180
Size Inc:D. 62,99"" x H 78,74"" + 78,74"" chain; Libbra 396
Metal:Gold 24K
Glass:Transparent + clear and gold powder
Bulbs:28 x E14 x LED
Den här artikeln finns också listad i andra kategorier.
Taklampor / Ljuskronor, Il Paralume Marina / Il Paralume Marina Ljuskronor, Il Paralume Marina / Il Paralume Marina Cascade, Taklampor / Kaskadbelysning
Request Quote
Quote item
Email Enquiry
Quote item
Begär information |
| Företagsrabatt | -15% | Kod: | ELBVW |
![]() |
| Project pricing on request | Förfrågan | |||
Produktdetaljer
ingen
| Size | D. 160 cm x H 200 cm + 2 meter chain; Kg 180 |
|---|---|
| Size Inc | D. 62,99"" x H 78,74"" + 78,74"" chain; Libbra 396 |
| Metal | Gold 24K |
| Glass | Transparent + clear and gold powder |
| Bulbs | 28 x E14 x LED |
28 lights 3 tier Murano Glass chandelier clear with gold decorations. Lighting item that diffuses the light with great effect in the surrounding environement creating a warm and welcoming atmosphere.
| Mått (HxBxD): | cm: 200x160 / inch: 78.74"x62.99" |
|---|---|
| Tillverkningsland | Italien |
| Stil | Klassisk + Traditionell |
Kunder tittade också på
Mariner / Ljuskronor / Casted Bronze & Venetian glass 19614.0
42 329,95 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Willowlamp / Cascade Lights / Droplet Ø700
BEGÄR OFFERT
Willowlamp / Chandeliers / Three Tier Ø700 Suspended
BEGÄR OFFERT
Fine Art Handcrafted Lighting / Pendant Lights / Lily Buds 33.5″ Round 883940
174 541,15 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Willowlamp / Chandeliers / Halo Ø1000 Suspended
BEGÄR OFFERT
Willowlamp / Chandeliers / The Link Ø700 Suspended
BEGÄR OFFERT
Willowlamp / Chandeliers / Protea 500 Ø Suspended
BEGÄR OFFERT
Italamp / LED Ceiling Lights / Tea 2392/PL
Check the priceFambuena / Pendlar & Takpendlar / Quarz LED 6054
20 048,75 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Glass & Glass Murano / Chandeliers / Naga 1 ART. 1541/P
124 302,24 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Glass & Glass Murano / Chandeliers / Ghirigori ART. E.H.F. 13 / P
63 343,21 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Glass & Glass Murano / Chandeliers / Ghirigori ART. E.H.F. 14 / P
282 470,60 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Glass & Glass Murano / Semi-Flush Mounts / Reflections ART. 520/P
49 038,15 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Glass & Glass Murano / Semi-Flush Mounts / Reflections ART. 520F/P
54 944,41 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Glass & Glass Murano / Semi-Flush Mounts / Reflections ART. 530/P
63 126,46 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Luxxu / Chandeliers / Waterfall Rectangular
121 701,32 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Callback
Contact us

























































