- Home
- Belysning
- Taklampor
- Ljuskronor
- Il Paralume Marina / Chandeliers / Contemporary / 2428CH43
Il Paralume Marina / Chandeliers / Contemporary / 2428CH43
Size:L 160 cm x 40 cm x H 150 cm (steel cable ajustable) Kg 50
Size Inc:L. 62,99"" x 15,74"" x H 59,05"" (steel cable ajustable) Libbra 110
Metal:Painted matt white + P-OV12 painted Antique gold
Pendants:Clear Glass
Bulbs:Led 24V - 43 x 1.5 Watt - 3000 K (included driver)
Den här artikeln finns också listad i andra kategorier.
Taklampor / Ljuskronor, Il Paralume Marina / Il Paralume Marina Ljuskronor
Request Quote
Quote item
Email Enquiry
Quote item
Begär information |
| Företagsrabatt | -15% | Kod: | ELBVW |
![]() |
| Project pricing on request | Förfrågan | |||
Produktdetaljer
ingen
| Size | L 160 cm x 40 cm x H 150 cm (steel cable ajustable) Kg 50 |
|---|---|
| Size Inc | L. 62,99"" x 15,74"" x H 59,05"" (steel cable ajustable) Libbra 110 |
| Metal | Painted matt white + P-OV12 painted Antique gold |
| Pendants | Clear Glass |
| Bulbs | Led 24V - 43 x 1.5 Watt - 3000 K (included driver) |
The modern chandelier features an elegant and minimalist design with 43 transparent glass pendants. Each pendant houses an LED light, creating bright and contemporary illumination. Suspended from a flat ceiling panel, this chandelier adds a touch of sophistication to any space, seamlessly fitting into various interior aesthetics.
| Mått (HxBxD): | cm: 150x160 / inch: 59.06"x62.99" |
|---|---|
| Tillverkningsland | Italien |
| Stil | Modern + Samtida |
Kunder tittade också på
Mariner / Ljuskronor / Casted Bronze & Venetian glass 19614.0
42 329,95 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Willowlamp / Cascade Lights / Droplet Ø700
BEGÄR OFFERT
Willowlamp / Chandeliers / Three Tier Ø700 Suspended
BEGÄR OFFERT
Fine Art Handcrafted Lighting / Pendant Lights / Lily Buds 33.5″ Round 883940
174 541,15 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Willowlamp / Chandeliers / Halo Ø1000 Suspended
BEGÄR OFFERT
Willowlamp / Chandeliers / The Link Ø700 Suspended
BEGÄR OFFERT
Willowlamp / Chandeliers / Protea 500 Ø Suspended
BEGÄR OFFERT
Italamp / LED Ceiling Lights / Tea 2392/PL
Check the priceFambuena / Pendlar & Takpendlar / Quarz LED 6054
20 048,75 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Glass & Glass Murano / Chandeliers / Naga 1 ART. 1541/P
124 302,24 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Glass & Glass Murano / Chandeliers / Ghirigori ART. E.H.F. 13 / P
63 343,21 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Glass & Glass Murano / Chandeliers / Ghirigori ART. E.H.F. 14 / P
282 470,60 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Glass & Glass Murano / Semi-Flush Mounts / Reflections ART. 520/P
49 038,15 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Glass & Glass Murano / Semi-Flush Mounts / Reflections ART. 520F/P
54 944,41 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Glass & Glass Murano / Semi-Flush Mounts / Reflections ART. 530/P
63 126,46 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Luxxu / Chandeliers / Waterfall Rectangular
121 701,32 kr
exkl. moms.
exkl. moms.
Callback
Contact us
























































