Detalles del producto
ninguno
A refined, essential geometry houses a sophisticated lighting system, where light gently reflects off secondary surfaces to illuminate the space. Combining formal simplicity with soft, ergonomic, and efficient performance, it offers an innovative take on a classic concept.
| Dimensiones (alto x ancho x profundidad): | cm: 10x10 / inch: 3.94"x3.94" |
|---|---|
| País de fabricación | Italia |
| Estilo | Moderno + Contemporáneo |
| Cct | Power and luminous flux | |||
|---|---|---|---|---|
| 2700K | 15W 1350lm | |||
| 3000K | 15W 1500lm |
| Cct | 2700K |
| Power and luminous flux | 15W 1350lm |
| Cct | 3000K |
| Power and luminous flux | 15W 1500lm |
| Source | Supply | Led driver | ||
|---|---|---|---|---|
| LED | 220-240Vac | Included |
| Source | Led |
| Supply | 220-240Vac |
| Led driver | Included |
About Designer
A refined, essential geometry houses a sophisticated lighting system, where light gently reflects off secondary surfaces to illuminate the space. Combining formal simplicity with soft, ergonomic, and efficient performance, it offers an innovative take on a classic concept.
Documento PDF
Collection "Pedro" by Axolight
Callback
Contact us





















