Detalles del producto
ninguno
With Poses, designers can compose endless geometric configurations, diffusing light through intersecting straight lines and junction points. The system features 359° rotatable linear modules linked to circular satellites with a magnetic cover. Available in suspension, wall, and ceiling versions, Poses offers versatile lighting solutions for any space.
| Dimensiones (alto x ancho x profundidad): | cm: 300x326 / inch: 118.11"x128.35" |
|---|---|
| País de fabricación | Italia |
| Estilo | Moderno + Contemporáneo |
| Cct | Power and luminous flux | |||
|---|---|---|---|---|
| 2700K | 77,6W 5789lm | |||
| 3000K | 77,6W 6432lm |
| Cct | 2700K |
| Power and luminous flux | 77,6W 5789lm |
| Cct | 3000K |
| Power and luminous flux | 77,6W 6432lm |
| Source | Supply | Led driver | ||
|---|---|---|---|---|
| LED | 24Vdc | Not included |
| Source | Led |
| Supply | 24Vdc |
| Led driver | Not included |
About Designer
With Poses, designers can compose endless geometric configurations, diffusing light through intersecting straight lines and junction points. The system features 359° rotatable linear modules linked to circular satellites with a magnetic cover. Available in suspension, wall, and ceiling versions, Poses offers versatile lighting solutions for any space.
Documento PDF
Collection "Poses" by Axolight
Callback
Contact us









