Boyd Lighting / Pendants & Suspension Lights / Isa DA2016-36/DA2016-48/DA2016-60
Colección Isa
Designer David Alexander
MADE IN
Estados Unidos Estados Unidos
Este artículo también figura en otras categorías.
Listo para enviar en 5 semanas
SKU: DA2016-36/DA2016-48/DA2016-60
SOLICITAR PRESUPUESTO
Request Quote
Quote item
Email Enquiry
Quote item
Por Boyd Lighting
Colección Isa
Designer David Alexander
Price:
Finish:
Size (width):
Color Temperature:
Supply Voltage:
Contact information
Información sobre "Ver el precio"
Descuento para empresas -15% ELBVW
Detalles del producto
ninguno
Glass is hand made by an artist and each piece will exhibit slight variations
Available lamp in different width:
Isa DA2016-36
cm.: 92.4 / inch.: 36"
Lamping - LED, 18WATT, ~2000 LUMENS, 90+ CRI
Weight 18 kg / 40 Ibs
Isa DA2016-48
cm.: 122.8 / inch.: 48"
Lamping - LED, 34WATT, ~2600 LUMENS, 90+ CRI
Weight 22.7 kg / 54 Ibs
cm.: 153.4 / inch.: 60"
Lamping - LED, 36WATT, ~2750 LUMENS, 90+ CRI
Weight 27.3 kg / 60 Ibs
HOA Specify: 61 cm - 121.9 cm (24” - 48”)