- Home
- Remont
- Pokrycia podłogowe / ścienne
- Parkiety & Podłogi Drewniane
- Berti / Dąb Berti Studio / Crystal aged oak parquet flooring
Berti / Dąb Berti Studio / Crystal aged oak parquet flooring
Poproś o informacje |
| Rabat biznesowy | -15% | Kod: | ELBVW |
![]() |
Podłoga drewniana Berti Studio
Podłoga drewniana Crystal ma oryginalny, "używany" wygląd dzięki mocno szczotkowanej i zeskrobanej teksturze parkietu, która uwydatnia rysunek słojów drewna, eksponując jego nierówną, rustykalną powierzchnię, stanowiącą zmysłową przyjemność nie tylko dla oczu, ale także dla dotyku.
Dostępny jest wybór różnych rozmiarów szerokich drewnianych desek parkietu Crystal fabrycznie wykończonego, które występują w formacie ze sklejki o 2 lub 3 grubościach opracowanym przez Berti , przewyższającym najwyższe standardy i spełniającym najbardziej rygorystyczne wymagania produkcyjne. Montaż odbywa się poprzez przyklejenie podłogi przy użyciu specjalnych klejów, a parkiet może być również stosowany w pomieszczeniach z systemami ogrzewania lub chłodzenia podłogowego.
| Kraj produkcji | Włochy |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny + Współczesny, Klasyczny + Tradycyjny |
Product features
![]() | Birch and fir multi-layer supports |
|---|---|
![]() | Ecological lacquer and glue |
![]() | Formaldehyde below the permitted limits |
![]() | Fire reaction class DFL UNI EN 13501-1:2019 |
![]() | CE Marked UNI EN 14342:2013 |
Parquet dimensions
| Single width: | 110/118/120/125mm |
|---|---|
| Random lenghts: | 600>1300mm |
| Total thickness: | 9,5mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 5,5mm |
| Single width: | 140mm |
|---|---|
| Random lenghts: | 600>1500mm |
| Total thickness: | 9,5mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 5,5mm |
| Single width: | 110/118/120/125mm |
|---|---|
| Random lenghts: | 600>1300mm |
| Total thickness: | 13mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 9mm |
| Random lenghts: | 130>220mm |
|---|---|
| Random lenghts: | 1000>2500mm |
| Total thickness: | 13mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 9mm |
| Single width: | 300mm |
|---|---|
| Random lenghts: | 1800>2200mm |
| Total thickness: | 15mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 11mm |
Herringbone and chevron parquet
| Width: | 90/100mm |
|---|---|
| Single Lenght: | 550>800mm* |
| Total thickness: | 13mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 9mm |
| *single lenght in the range |
| Width: | 120mm |
|---|---|
| Single Lenght: | 550>800mm* |
| Total thickness: | 13mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Plywood supporting layer: | 8mm |
| Birch supporting layer: | 2mm |
| *single lenght in the range |
Berti / Dębowy Berti Studio / Greyish light grey oak parquet
Berti / Dąb Berti Studio / Essence Oil Parquet
Berti / Dąb Berti Studio / Terra Gold varnished parquet
Berti / Dąb Berti Studio / Whitened light parquet
Berti / Dąb Berti Studio / Scratch Bianco Light Parquet
Berti / Dąb Berti Studio / Scratch Tortora Light Parquet
Berti / Dąb Berti Studio / Blanchè bleached oak parquet flooring
Berti / Dąb Berti Studio / Iris hand-scraped oak parquet flooring
Berti / Dąb Berti Studio / Declaration Oil dark parquet
Klienci oglądali również
Parquet In / Elegant-Jacqueline / Parquet / 60.61 (Mutenya)
Parquet In / Elegant-Sophie / Parquet / 61.40 (Walnut)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Grace / Parquet / 60.31 (Walnut)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Grace / Parquet / 60.31 (Teak)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Grace / Parquet / 60.31 (Oak Natural)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Sophie / Parquet / 61.40 (Wengè Dark)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Sophie / Parquet / 61.40 (Oak Natural)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Oak White)
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Oak Grey)
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Walnut Grey)
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Wengè Dark)
Parquet In / Elegant-Grace / Parquet / 60.31 (Walnut Grey)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Oak Natural)
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Catherine / Parquet / 60.51 (Oak Grey)
Parquet In / Elegant-Catherine / Parquet / 60.51 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Catherine / Parquet / 60.51 (Maple)
Parquet In / Elegant-Caroline / Parquet / 60.11 (Cherry)
Parquet In / Elegant-Caroline / Parquet / 60.11 (Mutenya)
Parquet In / Elegant-Caroline / Parquet / 60.11 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Chloe / Parquet / 60.91 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Estelle / Parquet / 61.20 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Kelly / Parquet / 60.81 (Afrormosia)
Parquet In / Elegant-Stephanie / Parquet / 60.71 (Walnut / Wengè)
Parquet In / Elegant-Christine / Parquet / 61.10 (Wengè Natural)
Parquet In / Elegant-Tiffany / Parquet / 61.50 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Daisy / Parquet / 61.30 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Audrey / Parquet / 60.21 (Cherry)
Parquet In / Elegant-Audrey / Parquet / 60.21 (Dark Wengè)
Parquet In / Elegant-Audrey / Parquet / 60.21 (Walnut)
Parquet In / Old Chic-Versailles New York / Parquet / Old/1 (Oak Natural)
bez VAT
Parquet In / Old Chic-Versailles New York / Parquet / Old/1 (Oak White)
bez VAT







































































