- Home
- Remont
- Pokrycia podłogowe / ścienne
- Parkiety & Podłogi Drewniane
- Berti / Dąb Berti Studio / Piallato Neutro natural oak parquet flooring
Berti / Dąb Berti Studio / Piallato Neutro natural oak parquet flooring
Poproś o informacje |
| Rabat biznesowy | -15% | Kod: | ELBVW |
![]() |
Drewniana podłoga Berti Studio
Podłoga Piallato Neutro od Berti emanuje chłodnym, skandynawskim szykiem, z całym swoim oszczędnym urokiem i teksturalną finezją, cechami które w dużej mierze zależą od jakości drewna przy jaśniejszych paletach kolorów i dla najbardziej autentycznych interpretacji tego stylu.
Naturalna dębowa podłoga szczotkowana i zeskrobywana ręcznie wyraźnie ukazuje każdy najmniejszy detal jasnego drewna z deskami w różnych odcieniach, gdzie sama złożoność rysunku słojów jest podkreślona licznymi sękami.
Piallato Neutro to produkt podłogowy, który wiernie oddaje charakter drewna, jednocześnie pozostawiając wnętrzu swobodę wyrażenia własnej estetyki.
Rzeczywiście, podłogę można instalować na wiele różnych sposobów, z których jednym może być styl jodełki: nie tylko włoski wzór jodełkowy , ale także francuski lub węgierski wzór chevron, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej wydobywa piękno pomieszczenia.
| Kraj produkcji | Włochy |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny + Współczesny, Klasyczny + Tradycyjny |
Product features
![]() | Birch and fir multi-layer supports |
|---|---|
![]() | Ecological lacquer and glue |
![]() | Formaldehyde below the permitted limits |
![]() | Fire reaction class DFL UNI EN 13501-1:2019 |
![]() | CE Marked UNI EN 14342:2013 |
Parquet dimensions
| Single width: | 110/118/120/125mm |
|---|---|
| Random lenghts: | 600>1300mm |
| Total thickness: | 9,5mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 5,5mm |
| Single width: | 140mm |
|---|---|
| Random lenghts: | 600>1500mm |
| Total thickness: | 9,5mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 5,5mm |
| Single width: | 110/118/120/125mm |
|---|---|
| Random lenghts: | 600>1300mm |
| Total thickness: | 13mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 9mm |
| Random lenghts: | 130>220mm |
|---|---|
| Random lenghts: | 1000>2500mm |
| Total thickness: | 13mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 9mm |
| Single width: | 300mm |
|---|---|
| Random lenghts: | 1800>2200mm |
| Total thickness: | 15mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 11mm |
| Larghezza: | 180/190mm |
|---|---|
| Lunghezze varie: | 100>2300mm |
| Spessore totale: | 14mm |
| Strato nobile: | 4mm |
| Controbilanciatura: | 8mm |
| Strato di supporto: | 2mm |
Herringbone and chevron parquet
| Width: | 90/100mm |
|---|---|
| Single Lenght: | 550>800mm* |
| Total thickness: | 13mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Birch supporting layer: | 9mm |
| *single lenght in the range |
| Width: | 120mm |
|---|---|
| Single Lenght: | 550>800mm* |
| Total thickness: | 13mm |
| Hardwood top layer: | 4mm |
| Plywood supporting layer: | 8mm |
| Birch supporting layer: | 2mm |
| *single lenght in the range |
Berti / Dębowy Berti Studio / Greyish light grey oak parquet
Berti / Dąb Berti Studio / Essence Oil Parquet
Berti / Dąb Berti Studio / Terra Gold varnished parquet
Berti / Dąb Berti Studio / Crystal aged oak parquet flooring
Berti / Dąb Berti Studio / Whitened light parquet
Berti / Dąb Berti Studio / Scratch Bianco Light Parquet
Berti / Dąb Berti Studio / Scratch Tortora Light Parquet
Berti / Dąb Berti Studio / Blanchè bleached oak parquet flooring
Berti / Dąb Berti Studio / Iris hand-scraped oak parquet flooring
Berti / Dąb Berti Studio / Declaration Oil dark parquet
Klienci oglądali również
Parquet In / Elegant-Jacqueline / Parquet / 60.61 (Mutenya)
Parquet In / Elegant-Sophie / Parquet / 61.40 (Walnut)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Grace / Parquet / 60.31 (Walnut)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Grace / Parquet / 60.31 (Teak)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Grace / Parquet / 60.31 (Oak Natural)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Sophie / Parquet / 61.40 (Wengè Dark)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Sophie / Parquet / 61.40 (Oak Natural)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Oak White)
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Oak Grey)
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Walnut Grey)
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Wengè Dark)
Parquet In / Elegant-Grace / Parquet / 60.31 (Walnut Grey)
bez VAT
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Oak Natural)
Parquet In / Elegant-Diamond / Parquet / 60.41 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Catherine / Parquet / 60.51 (Oak Grey)
Parquet In / Elegant-Catherine / Parquet / 60.51 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Catherine / Parquet / 60.51 (Maple)
Parquet In / Elegant-Caroline / Parquet / 60.11 (Cherry)
Parquet In / Elegant-Caroline / Parquet / 60.11 (Mutenya)
Parquet In / Elegant-Caroline / Parquet / 60.11 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Chloe / Parquet / 60.91 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Estelle / Parquet / 61.20 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Kelly / Parquet / 60.81 (Afrormosia)
Parquet In / Elegant-Stephanie / Parquet / 60.71 (Walnut / Wengè)
Parquet In / Elegant-Christine / Parquet / 61.10 (Wengè Natural)
Parquet In / Elegant-Tiffany / Parquet / 61.50 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Daisy / Parquet / 61.30 (Walnut)
Parquet In / Elegant-Audrey / Parquet / 60.21 (Cherry)
Parquet In / Elegant-Audrey / Parquet / 60.21 (Dark Wengè)
Parquet In / Elegant-Audrey / Parquet / 60.21 (Walnut)
Parquet In / Old Chic-Versailles New York / Parquet / Old/1 (Oak Natural)
bez VAT
Parquet In / Old Chic-Versailles New York / Parquet / Old/1 (Oak White)
bez VAT






































































