Verdigris finished cage accessory for the Sheldon and Somerton brass lantern collection.
| Brand | Elstead Lighting |
|---|---|
| Box weight | 0.50 kg |
| Suitable location | Exterior |
| Product family | Accessories |
| Product weight | 0.4 kg |
| Integrated LED | No |
| Box dimensions | 13 × 13 × 14 cm |
| Height adjustable | No |
See more Catalog products
SHEL-SOM-CAGE-AN
SHEL-SOM-CAGE-BR
BL50M-BLACK
CPM9-BLACK
CPM4-BLACK
CPM5-BLACK
BAYVIEW-8M-BK
BT3-M
BT7-M
Call Back
Do you need support? Our team would be happy to answer your questions.
We will get back to you within 24 hours.
Contact us
Do you need support? Our team is available to help answer questions.
We will get back to you within 24 hours.
Monday through Saturday (except Austrian public holidays)
Email Us: Simply send us an email at info@select-interiorworld.com or fill in the form below.
















