The 'Tsuki' collection is inspired by the moon and its luminosity, evoking tranquility and introspection. The lamps in this collection feature rounded shapes and materials that reflect light softly and delicately, creating a serene and relaxing atmosphere. Each piece is designed to bring a touch of poetry and beauty to any space.
SKU TSUKI-D25
Physical Specifications
| Dimensions (HxWxD) | cm: 25x6.5 / inch: 9.84""x2.56"" |
|---|---|
| Diameter | 25 cm (9.84"") |
| Depth | 6.5 cm (2.56"") |
Light Specifications
| Light source | 2x Strip LED, 24V, 11W |
|---|---|
| Color temperature (CCT) | 3000K |
| Driver | ON/OFF (included in the lamp) |
On request
| Color temperature (CCT) | 2700K-4000K |
|---|---|
| Driver | TRIAC - DALI |
SKU TSUKI-D30
Physical Specifications
| Dimensions (HxWxD) | cm: 30x6.5 / inch: 11.81""x2.56"" |
|---|---|
| Diameter | 30 cm (11.81"") |
| Depth | 6.5 cm (2.56"") |
Light Specifications
| Light source | 2x Strip LED, 24V, 11W |
|---|---|
| Color temperature (CCT) | 3000K |
| Driver | ON/OFF (included in the lamp) |
On request
| Color temperature (CCT) | 2700K-4000K |
|---|---|
| Driver | TRIAC - DALI |
SKU TSUKI-D35
Physical Specifications
| Dimensions (HxWxD) | cm: 35x6.5 / inch: 13.78""x2.56"" |
|---|---|
| Diameter | 35 cm (13.78"") |
| Depth | 6.5 cm (2.56"") |
Light Specifications
| Light source | 2x Strip LED, 24V, 11W |
|---|---|
| Color temperature (CCT) | 3000K |
| Driver | ON/OFF (included in the lamp) |
On request
| Color temperature (CCT) | 2700K-4000K |
|---|---|
| Driver | TRIAC - DALI |
Weitere Produkte aus Katalog
HAKUYORU-PE-H30, HAKUYORU-PE-H40, HAKUYORU-PE-H50
Zurückrufen
Brauchen Sie Hilfe? Unser Team steht Ihnen gerne zu Verfügung.
Wir werden uns innerhalb von 24 Stunden bei Ihnen melden.
KONTAKT - FORMULAR
Brauchen Sie Hilfe? Unser Team steht Ihnen gerne zu Verfügung.
Wir werden uns innerhalb von 24 Stunden bei Ihnen melden.
Montag bis Samstag (außer an gesetzlichen Feiertagen in Österreich)
Senden Sie uns einfach eine E-Mail an info@select-intriorworld.com oder füllen Sie das folgende Formular aus.

































