The 'Hakuyoru' collection draws inspiration from starry nights, evoking the beauty and serenity of the night sky. The lamps in this collection feature delicate designs and materials that reflect light in unique ways, creating evocative atmospheres. Each piece is designed to transform spaces, making them warmer and more welcoming.
SKU HAKUYORU-PE-H30
Physical Specifications
| Dimensions (HxWxD) | cm: 30 / inch: 11.81"" |
|---|
| Diameter | 7 cm / 2.76"" |
|---|
| Height | 30 cm / 11.81"" |
|---|
| Max total drop | max 300 cm / 118.11"" |
|---|
| Ceiling canopy | D.10 x H.2 cm (D.3.94""xH.0.79"") |
|---|
Light Specifications
| Light source | 1x GU10 LED ONOFF, 230V |
|---|
On request
SKU HAKUYORU-PE-H40
Physical Specifications
| Dimensions (HxWxD) | cm: 40 / inch: 15.75"" |
|---|
| Diameter | 10 cm / 3.94"" |
|---|
| Height | 40 cm / 15.75"" |
|---|
| Max total drop | max 300 cm / 118.11"" |
|---|
| Ceiling canopy | D.10 x H.2 cm (D.3.94""xH.0.79"") |
|---|
Light Specifications
| Light source | 1x GU10 LED ONOFF, 230V |
|---|
On request
SKU HAKUYORU-PE-H50
Physical Specifications
| Dimensions (HxWxD) | cm: 50 / inch: 19.69"" |
|---|
| Diameter | 7 cm / 2.76"" |
|---|
| Height | 50 cm / 19.69"" |
|---|
| Max total drop | max 300 cm / 118.11"" |
|---|
| Ceiling canopy | D.10 x H.2 cm (D.3.94""xH.0.79"") |
|---|
Light Specifications
| Light source | 1x GU10 LED ONOFF, 230V |
|---|
On request